• img1g.jpg
  • img2d.jpg
  • img3d.jpg
  • img4f.jpg
  • img5s.jpg
  • img6g.jpg
  • img7a.jpg
  • img8f.jpg
  • img9h.jpg
  • img10j.jpg
Obystroy.com
Міжнародна сертифікація
Навч.-практичний центр

Конкурси професійної майстерності

Участь учнів нашого училища в конкурсах професійної майстерності

Наше училище є постійним учасником не лише освітянських виставок і конкурсів, але й бере активну участь у конкурсах професійної майстерності.

Так в грудні 2009 року на Всеукраїнському конкурсі кулінарного мистецтва «АнтиСНІД-2009» у Львові, що був організований фондом «САЛЮС», були представлені два ку­лінарні вироби на тему: «Захисти дитинство! Збережи майбутнє». Серед 14 конкурсантів кулінарний проект нашої учениці посів IV- місце, тобто увійшов у п’ятірку найкращих робіт.

30 січня 2010 року в м. Іллічевськ проходив V Відкритий Чемпіонат з перукарського мистецтва та візажу «АРТ - СТИЛЬ» (організаторами фестивалю стали Навчальний центр «ЕССАНЕЛЬ» м. Іллічевськ та Всеукраїнська суспільна організація «Спілка перукарів України» (СПУ) в м. Києві). На конкурсі свою майстерність показувала  майстер виробничого навчання нашого училища. Вона обрала номінацію «Фантазійна зачіска з пастижерними прикрасами. Тема: «Птахи».  Вона в своїй номінації   посіла I-ше місце, за що була нагороджена Кубком змагань СПУ, та отримала Диплом за III-тє загальнокомандне місце.

Згідно протокольного рішення Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю з 17 по 19 квітня 2012 року на базі Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся конкурс професійної майстерності. Такий захід проводився вперше серед учнів, які отримують професію «Слюсар з ремонту рухомого складу» в професійно-технічних навчальних закладах, що входять до складу Асоціації ДПТНЗ України залізничного профілю. У конкурсі взяли участь 12 учасників, які представляли 9 навчальних закладів. Конкурс проводився в два етапи – перевірка знання теоретичного матеріалу та виконання практичного завдання. Учень Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту Коваленко Андрій показав високий рівень теоретичної та практичної  підготовки, відповідно був нагороджений Дипломом переможця ІІ ступеня.

Учениці ІІ курсу Козятинського МВПУЗТ за професією «Перукар (Перукар-модельєр)» 20 квітня 2012 року брали участь в ХІ Міжнародному фестивалі перукарської майстерності, моди та дизайну «Кришталевий Янгол», який проходив в Київському Міжнародному виставковому центрі. Сніжана Нечаєва стала учасником конкурсу перспективної чоловічої стрижки, а Анжеліка Мельниченко брала  участь в конкурсі вечірньої елегантної зачіски.  Наші учениці були нагороджені  Дипломами за участь в ХІ Міжнародному фестивалі перукарської майстерності, моди та дизайну «Кришталевий Янгол».

Учень І курсу Козятинського МВПУЗТ Андрій Хомяк  брав участь у ІІ турі Х Міжнародного конкурсу з web-дизайну та комп'ютерної графіки, в результаті чого був нагороджений дипломом переможця ІІІ ступеня Х міжнародного конкурсу з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів у номінації «Web- контент».

Наші учні у конкурсах професійної майстерності мають можливість реалізувати себе, показати високий рівень знань, оцінити свої сили і можливості, отримати професійну оцінку компетентного журі.

 
АвторизаціяГолосування
Чому Ви обрали для навчання КМВПУЗТ?
 
Партнери